KENDİME GÜLMEYİ, KENDİMLE EĞLENMEYİ SEVERİM!

Sihirli Annem, Kaybolan Yıllar ve Hepsi 1 dizilerinden tanıdığımız, güzelliği ve sempatikliği ile herkesin beğenisi toplayan Jennifer Boyner ile bir araya geldik. Şimdilerde oyunculuk bölümü öğrencisi olan Boyner, profesyonel kariyerini fotomodellik ve mankenlik yaparak yürütüyor.

Seni hepimiz Sihirli Annem dizisinden Toprak karakteri ile tanıdık. Şüphesiz, izleyenlerin çok keyif aldığı bir diziydi. Peki, sette sen de bizim kadar keyif alıyor muydun?

Özellikle Sihirli Annem gibi çocukların yoğun olduğu bir sette sıkılmam mümkün değildi. Bana oyun gibi geliyordu orada çalışıyormuş gibi gelmiyordu. Sete gitmek için can atardım çünkü arkadaşlarım oradaydı, dekorlar harikaydı ve herkes o kadar cana yakın davranırdı ki sette çocuk sevmeyen yoktu. Bu büyük bir şanstı hepimiz için. O sebepten çok eğlenirdim ve mutlu olurdum, zamanımın çoğu sette geçerdi.

Her ne kadar kadro değişmiş olsa da yıllar sonra Sihirli Annem’in ekrana taşınması sana neler hissettirdi?

Aslında kadronun değişmiş olması beni üzmedi diyemem tabii ki biraz üzdü ancak Sihirli Annem’e karşı o kadar farklı bir ilgi var ki yediden yetmişe herkesin gönüllerini, kalplerini kazanan bir dizi olduğu için değişen kadro ile başlamış olsa bile ekranlarda görmek beni duygulandırdı. 

Seni yine ekranlarda görecek miyiz? Yeni projeler var mı?

Şu anda okuluma devam ediyorum. Oyunculuk Bölümü okuyorum, onun dışında tiyatro oyunumuz var ve tabii ki karşılıklı anlaştıktan sonra dizi tekliflerini kabul edebilirim. Ve sadece dizi olarak değil mankenlik fotomodellik de yapıyorum o alanda da kendimi geliştirmek isterim. Biliyorsunuz bu pandemi döneminde hepimiz korkar olduk, setler çok kalabalık o yüzden böyle bir dönemde hafiflemesini bekliyorum.

Modellik yaptığından söz ettin. Nasıl gidiyor çekimler? Yoğun bir tempo olsa gerek…

Kesinlikle öyle! Ama boş olmaktan iyidir. Ben boş olmayı seven bir insan değilim; koşturmacalar beni ayakta tutuyor, daha çok güçlendiriyor. Fotomodellik ve oyunculuk arasında tabii ki fark var ama aslında genel olarak hepsinin aynı sektöre girdiğini düşünüyorum. O sebepten fotomodellik de benim için ön planda.

ZARARLI ÜRÜNLERİ KULLANMIYORUM, ÖNERMİYORUM

İnfluencerlık da yapıyorsun. Sosyal medyada oldukça yüksek bir takipçi kitlen var. Çalıştığın markaları neye göre seçiyorsun?

Öncelikle kullandığım ve gerçekten bana iyi gelen ürünleri insanlara sunmayı tercih ediyorum. Sevmediğim, kullanmadığım ürünleri veya insan sağlığına zarar vereceğini düşündüğüm ürünleri insanlara sunmuyorum. İnsanların güvenini kazandıktan sonra onlara sırf benim kazancım olacak diye kötü bir ürün tavsiye etmem. Yani deneyimlerim ile seçiyorum denilebilir. 

Peki, sporun senin hayatındaki yeri nedir?

Babam her sabah erkenden uyanıp mekik çekerken ve eski futbolcu olduğu için sürekli antrenman yapmayı hayatına empoze etmiş. Daha çocuk yaşımdayken bize de aynı şekilde yaptığını gördüğüm zaman başladı. Sonralarında okul takımında atletizm yapmaya başladım birkaç tane de birinciliğim var. Sonrasında biraz ara verdim ve şimdilerde spor salonuna gidip antrenmanlarımı yapıyorum. Sporu hayatımdan eksik etmiyorum.

YAZININ DEVAMI DERGİMİZDE…

Trendyol, İdefix, D&R Mağazaları, Migros, Macro Center, önde gelen gazete ve dergi bayiilerde bizi bulabilirsiniz🤩

Son Sayımızın Trendyol Linki; https://www.trendyol.com/fit-and-life-dergisi/5-sayi-p-148280231?boutiqueId=61&merchantId=392807

Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın